Od dnia 25/10/2017 wszystkich klientów zapraszamy po zakupy do drugiej siedziby firmy pod adresem Gołębie Leśniewo 8a. Firma w Andrzejewie zamknięta do odwołania !!!
Razem z małą prezesową szukamy pracowników na następujące stanowiska : magazynier pracownik biurowy operator maszyn księgowość (kadry i płace) przedstawiciel handlowy gwarantujemy normalne warunki pracy od pon do pt w ciepłej atmosferze CV poproszę na maila kingakocinska84@gmail.com dodatkowych informacji udzielam pod nr 606 404 163
Największy producent wysłodki w belach. Najwyższa jakość na rynku. Najniższe ceny. Dostępność w całym kraju. Profesjonalna sieć dystrybucji i zaopatrzenie. Wysłodki w belach w standardzie GMP+. Kontraktacje na cały rok i dogodne warunki płatności. GRUPA PASZOWA AGROHURT z nami zawsze będzie Ci po drodze. Gwarancja jakości , uczciwa waga !!! balota. Produkt z nowej kampanii.
Usługi pakowania w rękaw wysłodki, młóta, gniecionego ziarna kukurydzy, całego ziarna kukurydzy NAJTAŃSZE CENY NA RYNKU! DLA PIERWSZYCH KLIENTÓW ATRAKCYJNE RABATY!