Podmiot zaczął swoją działalność 15 sierpnia 2007 roku pod nazwą MAX ROL Kociński Daniel. Główną ideą było stworzenie dobrze zaopatrzonego punktu na terenie Gminy w artykuły do produkcji rolnej. Dzięki naszej wspólnej pracy, a jesteśmy w 100% polską rodzinną firmą, szybko udało nam się rozszerzyć obszar działania na kolejne powiaty, a nawet województwa. Lata 2009-2010 przynoszą dalszy rozwój. Zaczynamy współpracę z krajami : Litwa , Łotwa , Czechy. Asortyment i kadra się powiększa. Rozpoczynamy inwestycje mające na celu zwiększenie powierzchni magazynowych.

W roku 2011 do życia zostaje powołana firma GRUPA PASZOWA AGROHURT, która szybko zajmuje miejsce liczącego się gracza już w szeroko rozumianym kontekście w Polsce. Powstają i rodzą się nowe marki MAX CORN i AGRICOLA NUTRITION. Jako pionierzy i pierwsi na świecie uruchamiamy maszynę LT MASTER VARIO w produkcji wysłodki w belach, stając się tym samym do 2014 roku największym podmiotem jeżeli chodzi o zakup wysłodki i jej przetwarzanie w Polsce.

Na dzień dzisiejszy jesteśmy silną rodzinną korporacją, która zaopatruje rolników oraz firmy w artykuły do produkcji rolnej w całej Polsce i zagranicą. Współpracujemy w zakresie zakupu ale także i sprzedaży z takimi krajami jak :Litwa, Łotwa, Rosja, Czechy, Węgry, Ukraina, Austria ,Niemcy, Belgia, Hiszpania. Nasza determinacja w dążeniu do celu pozwala być dla Państwa firmą, którą utożsamiacie z takimi wartościami jak:

RODZINA, JAKOŚĆ, PROFESJONALIZM, UCZCIWOŚĆ I LOJALNOŚĆ.

Serdecznie zapraszamy do współpracy hurtownie oraz punkty z artykułami do produkcji rolnej oraz gospodarstwa hodowlane. Jeżeli jesteś zainteresowany którymkolwiek z naszych produktów skontaktuj się z nami.

W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo wszystko z grupy "artykuły do produkcji rolnej". Proponujemy naszym klientom najwyższej jakości surowce paszowe, dodatki specjalistyczne oraz nawozy. Od połowy 2012 roku stworzyliśmy razem z grupą specjalistów markę swoich pasz. Poprzez produkcję ich przy użyciu najlepszej jakości zbóż, surowców oraz specjalistycznych dodatków - ziół indyjskich, żywych drożdży oraz tłuszczu chronionego, wierzymy, że sprawdzą się one na Państwa gospodarstwach.

Od sierpnia 2013 roku poszerzamy swoją działalność o skup i sprzedaż płodów rolnych oraz suszenie.

Również jeżeli jako podmiot z branży rolniczej możesz zaproponować nam jakikolwiek asortyment rolniczy – napisz do nas. Jeżeli będziemy zainteresowani na pewno się skontaktujemy.