Przedstawiciel handlowy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlowo-usługową o polskim kapitale. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną artykułów do produkcji rolnej. Nasza determinacja w dążeniu do celu pozwala być nam firmą, którą utożsamia się z takimi wartościami jak:

RODZINA, JAKOŚĆ, PROFESJONALIZM, UCZCIWOŚĆ I LOJALNOŚĆ.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY branża rolnicza na:

  • północne podlasie i wschód warmi i mazur
  • zachód i środkowa warmia i mazury i północ mazowsza
  • kujawsko-pomorskie

Zakres zadań:

  • realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • zapewnienia klientom wsparcia z zakresu doradztwa produktowego,
  • kreowanie wizerunku naszej firmy jako wiarygodnego i rzetelnego dostawcy,
  • udział w targach i wystawach.

Wymagania:

  • wykształcenie rolnicze, preferowane wyższe,
  • znajomość zagadnień z zakresu produkcji rolnej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • ugruntowane zdolności organizacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • zaangażowanie w pracy oraz kreatywność
  • chęć do pracy.

Mile widziane:

  • doświadczenie w handlu w branży rolniczej,
  • staż pracy w gospodarstwie rolnym lub firmie z branży rolnej,
  • znajomość artykułów do produkcji rolnej,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • przyjazna atmosfera pracy, otwartość pracodawcy na pomysły, duża swoboda w działaniu,
  • narzędzia do pracy: samochód, telefon, laptop.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr. 133 poz.883)

CV proszę wysyłać na adres m.bogucka@grupapaszowa.pl